یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی

فروش ویژه با پرداخت هزینه درب منزل

برای اطلاع از قیمت با شماره ی زیر تماس بگیرید

09185229158

091915547979

کانال تلگرام : telegram.me/javad6633

مقایسه

توضیحات

یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689
ویژگی‌های محصول
  • رده مصرف انرژی:+A
  • ظرفيت:۳۰ فوت
  • قفل کودک:دارد
  • عیب یابی هوشمند:دارد
  • یخ ریز:دارد
  • آب ریز:دارد
  • Hygiene Fresh:دارد

 

یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی:  دارای ظرفیت و زیبایی های بسیاری است که می تواند هر آشپزخانه ای را زیباتر کند. این یخچال و فریزر ال جی در رو به رو که دیده می شود ظاهری بسیار مدرن و فوق‌العاده را به دیدگان مخاطبان منتقل می سازد. در جلو شما دو دست گیره فلزی با یک آبسردکن که و یک صفحه نمایشگر لمسی را می بینید که همه آن‌ها بسیار زیبا تعبیه شده‌اند. این محصول ال جی دو طبقه است و دارای دو درب در بالا و پایین است. که درب بالا متعلق به قسمت یخچال است و درب پایین متعلق به قسمت فریزر دستگاه هست.

این یخچال و فریزر در داخل نیز دارای کشوها و قفسه های متعددی است. از این گذشته ال جی برای حفاظت بیشتر این دستگاه در برابر صدمات وارد شده از یک سیستم عیب یاب هوشمند پشتیبانی کرده است که شما به واسطه تلفن همراه هوشمند می توانید عیب یابی یخچال و فریزر را انجام دهید. در این یخچال و فریزر شما اگر فراموش کنید درب یخچال یا فریزر را ببندید دستگاه به صورت خودکار شروع به آژیر کشیدن می کند و به شما اعلام می دارد که درب را باید هر چه سریع تر ببندید تا از اتلاف انرژی جلوگیری به عمل آید.

در این یخچال و فریزر یک صفحه نمایشگر فوق‌العاده لمسی وجود دارد که کارایی بسیاری را به این یخچال و فریزر بخشیده است. از این گذشته در فریزر این دستگاه یک سیستم ضد برفک فوق‌العاده قوی تعبیه شده است که اجازه برودت هیچ گونه برفکی را در درون آن نمی دهد. این یخچال و فریزر دارای ۲ کشو مخصوص است که از نظر دما با بقیه قسمت های دستگاه متفاوت هستند این دمای مخصوص نیز به واسطه موتور هوشمند یخچال و فریزر به وجود آمده است.

با اخطار بازماندن درب هرگز فراموش نمی کنید که درب یخچال را باز بگزارید

گاهی اوقات برای همه ما پیش آمده است که زمانی یخچال را باز می کنیم و می خواهیم چیزی از آن برداریم زمانی که کارمان تمام شود فراموش می کنیم درب یخچال را ببندیم این نبستن درب گاهی وقت ها مدت زمان بسیاری به طول می انجامید و باعث می شود انرژی زیادی از دستگاه خارج شود و باکتری های بسیاری که در هوا وجود داشتند به داخل آن نفوذ کنند. اما امروزی کمپانی ال جی برای جلوگیری از این فاجعه یک سیستم هشدار دهنده بر روی این یخچال و فریزر ال جی مدل F689 تعبیه نموده است.

این سیستم به صورتی هشدار را شروع می کند که اگر درب یخچال بیشتر از یک دقیقه باز بماند. آن گاه شاهد آن هستیم که دستگاه شروع به بوق زدن می کند و کاری می کند که ذهن شما متوجه یخچال و فریزر شود و به عقب برگردید و درب را ببندید. این این کار باعث می شود که انرژی یخچال هدر نرود و طول عمر موتور نیز بیشتر شود. همچنین مواد غذایی داخل یخچال و فریزر سالم تر بمانند.

صفحه نمایش لمسی زیبا یخچال فریزر ال جی مدل F689

این یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 دارای یک صفحه نمایشگر لمسی است که شما با استفاده از آن می توانید دستگاه را از طریق گوشی یا صفحه کنترل نمایید. این صفحه نمایشگر دمای همه قسمت‌ها را به شما نشان می دهد از این گذشته این امکان را فراهم می سازد که شما بتوانید دما را در هر قسمت تغییر دهید.

شما به وسیله این صفحه نمایشگر می توانید قفل کودک داخلی را فعال نماید تا درب های آن باز نشود. شما با سیستم وایرلسی که در دستگاه نیز مشخص شده است این امکان را دارید که یخچال را به اینترنت متصل کنید و به وسیله تلفن همراهتان آن را کنترل نمایید و تمام این عملیات‌ها را با موبایلتان از هر فاصله ای بر روی یخچال انجام دهید و نظارتی قوی و فوق‌العاده را بر آن داشته باشید.

طراحی ایستاده با قامتی بلند در یخچال فریزر ال جی مدل F689

در طراحی این یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 شما زیبایی بسیار خاص و مدرنی را ملاحظه می کنید. این یخچال و فریزر دارای دو دستگیره فلزی بسیار فانتزی و زیبا است و اگر به پنل جلویی آن نگاه کنید آب سردکن را ملاحظه می کنیم که در بالای آن صفحه نمایشگر فول تاچ یخچال و فریزر موجود است.

اگر به داخل یخچال و فریزر نگاه کنیم شاهد قفسه‌ها و کشو های بسیار متعددی می شویم که در مجموع ۳ قفسه داخل قسمت یخچال و ۵ کشو در آن را می بینیم، بر روی درب قسمت یخچال نیز قاب های متعددی تعبیه شده است که مجموع ۲ قاب بزرگ برای بطری و ۴ قاب کوچک برای مواردی مانند تخم مرغ تعبیه شده است. که در مجموع همه این‌ها کنار هم یک ظرفیت ۳۰ فوتی تشکیل شده است.

یخچال فریزر ال جی مدل F689 با سیستم چرخش هوا و فیلتر تصفیه هوای HygieneFresh و نابودی کامل میکروب‌ها

در این یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 یک سیستم چرخش هوای چند گانه وجود دارد که بسیار مفید و حائز اهمیت برای این دستگاه است. این سیستم چرخش هوا می تواند تمام بو های تند مواد غذایی را می امکان دارد بر سایر مواد غذایی دیگر تاثیر نا مطلوب قرار دهد از بین ببرد. همچنین می تواند تمام باکتری‌ها و میکروب های موجود در هوای یخچال و فریزر را از بین ببرد. این سیستم چرخش هوا با استفاده از فیلتر موجود در یخچال هوای نا مطبوع را تصفیه می کند و همه میکروب‌ها را از بین می برد. این سیستم چرخش هوا دمای هوا را در داخل همه قسمت‌ها نیز به صورت کاملا هوشمندانه یک نواخت می کند.

کمپرسور اینورتر هوشمند و فوق‌العاده کارآمد در یخچال فریزر ال جی مدل F689

در موتور بسیار هوشمند یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 این امکان فراهم شده که دمایی هوشمندانه در تمام نقاط دستگاه وجود داشته باشد. این موتور هوشمند این قابلیت را دارد که دمای کشو های اختصاصی درون یخچال را به شیوه ای فوق‌العاده تنظیم کند که با سایر قسمت‌ها در تفاوت باشد.

این موتور از کم صدا ترین موتور های تولید شده کمپانی ال جی است که توانایی های بسیار زیادی برخوردار است و کمترین برق را مصرف می کند و بیشتری انرژی را جهت سرما دهی در یخچال ایجاد می کند. این موتور به واسطه عایق های صوتی که ال جی بر روی آن تعبیه نموده است. باعث شده که شما صدا را فقط در فاصله نیم متری آن احساس کنید و کمی دور تر که به شوید هیچ گونه صدایی را احساس نکنید.

اتصال به تلفن همراه هوشمند و عیب یابی فوق‌العاده سریع در یخچال فریزر ال جی مدل F689

یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 دارای قابلیت فوق‌العاده ای است که می تواند تلفن همراه هوشمند شما را از طریق وایرلس به یخچال متصل سازد و شما با استفاده از این قابلیت و برنامه موجود آن تمام قسمت های یخچال و فریزر را زیر نظر داشته باشید. این برنامه این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید تمام یخچال و فریزر را جهت عیب یابی اسکن نمایید و تمام ایرادات موجود در آن را دریابید. شما با این قابلیت می توانید از هر فاصله ای به واسطه اینترنت موجود دما را تغییر دهید و همه قسمت‌ها را کنترل نمایید و میزان حجم آب داخلی آب سرد کن را چک نمایید.

ظرفیت ۳۰ فوتی برای ذخیره سازی همه چیز در یخچال فریزر ال جی مدل F689

در یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 دو قسمت یخچال و فریزر وجود دارد که هر کدام ظرفیتی را از این ۳۰ فوت موجود در آن به خودش اختصاص داده‌اند. در قسمت یخچال این دستگاه ۱۸ فوت به آن اختصاص داده شده است که این ۱۸ فوت شامل ۳ قفسه و ۲ کشو و یک آب سرد کن ۱/۵ لیتری و ۴ قاب کوچک و ۲ قاب بزرگ مخصوص انواع بطری‌ها را تشکیل داده است. شما با این ظرفیت بسیار بالا و هوشمندانه می توانید انواع مواد غذایی را در آن ذخیره سازی نمایید که مدت‌ها از آن بهره ببرید.

دقت داشته باشید یکی از این کشو های داخل یخچال مخصوص است و امکان نگهداری انواع میوه و سبزیجات را در مدت طولانی برای شما فراهم می کند. از این گذشته ظرفیت فریزر این محصول ۱۲ فوت است که شامل ۲ کشو بزرگ و یک کشو کوچک و یک یخ ساز می شود. این کشوها بسیار جا دار هستند و شما می توانید در آن مقدار زیادی مواد غذایی را ذخیره سازی و فریز نمایید. شما در یکی از کشو های مخصوص این قسمت می توانید انواع گوشت‌ها را به مدت زمان بسیار طولانی بدون فریز شدن تازه نگهداری کنید و در فرصت مناسب تری از آن مواد استفاده کنید.

قابلیت Fresh Zone ( نگهداری مواد گوشتی بدون فریز کردن ) در یخچال فریزر ال جی مدل F689

در این قابلیت ویژه در یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 شما این امکان را دارید که انواع مواد گوشتی مانند گوشت ماهی مرغ و گوشت قرمز را در آن به مدت زمان بسیار طولانی و با طول عمر بسیار بالاتری نگهداری کنید در صوتی که همچنان این مواد خوراکی تازه بمانند و هیچ گونه یخ زدگی در آن‌ها به وجود نیاید.

در این کشو مخصوص دما به کونه ای تنظیم شده است که مواد گوشتی داخل آن به هیچ عنوان تحت شعاع میکروب‌ها و باکتری های قرار نگیرند و فعالیت آن‌ها بر روی گوش بسیار مختل و کند شود. همین دلیل باعث می شود که شما مواد گوشتی را که در زمان حال نمی توانید مصرف کنید و می خواهید بعدا این کار را انجام دهید و همچنان تازه بماند را در درون این کشو قرار دهید تا بتوانید این امکان را برای خودتان و خانواده‌تان فراهم سازید.

با سیستم ضد برفک هوشمند در یخچال فریزر ال جی مدل F689 دیگر نگران هدر رفتن انرژی موتور نباشید

ال جی برای این یخچال و فریزر ۳۰ فوت مدل F689 یک سیستم ضد برفک تعبیه نموده است. زمانی که برفک در یخچال و فریزرها به وجود بیاید بازدهی موتور بسیار کمتر می شود و مصرف برق آن نیز بسیار بالاتر می رود همچنین گاز مصرفی آن در روز نیز بسیار بیشتر می شود. از این گذشته نیز برفک باعث این می شود که فضای داخل فریزر به کلی اشغال شود و شما فضای کافی برای ذخیره سازی مواد را در اختیار نداشته باشید. اما ال جی با تعبیه این سیستم کاری کرده که شما بر تمامی این مشکلات غلبه کنید و کارکردی بهتر را از دستگاه ببینید. این سیستم با چرخش سرمایی خشک موجب می شود که تمام رطوبت داخل یخچال که باعث ایجاد برفک می شود از بین برود و هیچ گونه برفکی به وجود نیاید.

یخچال فریزر ال جی مدل F689 با کشو مخصوص میوه و سبزیجات تازگی را به منزل شما هدیه می دهد

در این یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 در بخش یخچالی آن یک کشو مخصوص ایجاد شده است که شما می توانید در آن انواع میوه‌ها و سبزی‌ها را نگهداری کنید. اما نگهداری متفاوت و بسیار متمایز از سایر یخچال‌ها برای این کشو تعبیه شده است. از این رو ال جی با هوشمندی تمام دمای آن کشو را با سایر قسمت‌ها بسیار متفاوت ساخته است و همین دمای هوشمندانه موجب می شود که شما همیشه میوه و سبزی تازه در درون این کشو داشته باشید. این کشو با ایجاد این دما اجازه مرگ به بافت های میوه را نمی دهد و همچنان عملیات آب رسانی در را در آن تقویت می کند و به همین علت میوه همچنان تازه باقی می ماند.

قفسه های قابل تنظیم و جادار

یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 داری ۳ قفسه قابل تنظیم است که شما می توانید آن را به هر حالتی که می خواهید تبدیل نمایید. ای قفسه‌ها این امکان را برای شما فراهم می سازند که شما بتوانید هر نوع ظروفی را با هر اندازه ای در داخل یخچال قرار بدهید. قفسه های این یخچال به واسطه ریلی بودنشان قابل تنظیم هستند و این از ویژگی های بسیار مهم هر یخچالی است که در این یخچال نیز آن به کار گرفته شده است.

جمع بندی

یخچال فریزر ۳۰ فوت ال جی مدل F689 توسط متخصصین و مهندسین مجرب کمپانی ال جی تولید و در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد. این یخچال و فریزر ال جی از طراحی بسیار متفاوت و بسیار زیبای برخوردار است. در این یخچال فریزر دو طبقه ال جی شما شاهد امکانات و قابلیت‌هایی هستید که در یک یخچال ساید بای ساید وجود دارد. ای امکانات حتی در بعضی موارد از یخچال های بزرگ ساید باید ساید پیشی گرفته است. طبقات این یخچال و فریزر نسبت به سایز آن و ابعاد آن کاملا مهندسی شده طراحی و تولید شده است.

در کل می توانید بگویی ال جی یک یخچال دو طبقه هوشمند را به بازار عرضه کرده است. خرید یخچال فریزر ۲۶ فوت ال جی مدل F689 می تواند برای شما و اهل منزل آرامشی بی نظیر به ارمغان بیاورد و هم منزل شما را زیباتر کند و هم این که یک محل بزرگ برای ذخیره سازی انواع مواد غذایی برای شما بشود. شما برای خرید آن می توانید در سایت غرب آنلاین اقدام کنید و یک خرید مطمئن و بدون دردسر را داشته باشید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “یخچال و فریزر ۳۰ فوت ال جی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *