ظرفشویی بوش ۱۴ نفره

مقایسه

توضیحات

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B

 

ویژگی‌های محصول
  • تعداد قفسه ها:۲
  • ظرفيت:۱۴ نفره
  • رتبه انرژي:++A
  • میزان مصرف آب:۹٫۵ لیتر در هر چرخه
  • نوع موتور:Eco Silence Drive
  • تعداد برنامه هاي شست و شو:۶ برنامه
  • میزان صدا:۴۶ دسی‌بل

ظرفشویی بوش ۱۴ نفره : از محصولات بسیار توانمند شرکت بزرگ بوش است که بسیار توانمندانه و هوشمندانه طراحی شده است. بوش در این محصول از سیستم‌های بسیار جدید و کاملا هوشمندانه‌ای استفاده کرده است. یکی از این سیستم‌ها برای محافظت از ظرف‌هایی طراحی شده است که کاملا شیشه‌ای هستند. این سیستم با توانایی تشخیص ظرف‌های شیشه‌ای از ظرف‌های فلزی در هنگام شست و شو باعث می‌شود تا دستگاه دقت بسیار بیشتری را برای شست و شو به خرج دهد.

از این گذشته شرکت بوش ظرفشویی مدل SMS45II01B را به یک سیستم برای بهینه سازی در مصرف آب مجهز ساخته است. این سیستم به نام اکتیو واتر در این ماشین ظرفشویی فعال است که می‌تواند کارکرد بسیار فوق‌العاده‌ای برای بهینه کردن آب در امر شست و شو داشته باشد. همچنین جدا از بهینه سازی مصرف آب شما نیز می‌توانید زمان زیادی را برای خودتان بهینه سازی کنید و با وجود سیستم شست و شوی سریع می‌توانید عملیات شست و شو را در مدت زمان بیست دقیقه به پایان می‌رساند و شما می‌توانید به جای نشستن پای شستن ظرف‌ها می‌توانید زمان خود را صرف کارهای دیگر نمایید.

سیستم تشخیص وزن در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B برای حفاظت از موتور

از ویژگی‌های بسیار انحصاری که شرکت بوش در این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B به کار گرفته است می‌توان به سنسوری برای تشخیص وزن ظرف‌ها اشاره کرد. این سیستم می‌تواند حجم و اندازه ظرف‌ها را به خوبی اندازه گیری کند. و همین امر می‌تواند امکانی را ایجاد کند تا شما بیش از اندازه ماشین، ظرف‌ها را در درون آن قرار ندهید چون افزایش بیش از حجم می‌تواند باعث شود که موتور ماشین عملیات شست و شو را شروع نکند چون اگر عملیات شست و شو انجام شود موجب می‌گردد تا ظرف‌های شما دچار آسیب دیدگی شوند. در کل می‌تواند گفت این سنسور تشخیص وزن می‌تواند یک سیستم برای ایمن سازی کار در این ماشین ظرفشویی باشد و به خوبی از ظرف‌های شما محافظت نماید.

ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B دارای قفسه هایی با قابلیت تنظیم

در ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B یکی از فناوری‌های بسیار کاربردی که آلمانی‌ها به کار گرفته‌اند فناوری مخصوص برای تنظیم قفسه‌ها است. شما می‌توانید با تنظیم کردن قفسه‌ها کار خودتان را در جاسازی دقیق و صحیح و درست ظرف‌های موجود بسیار راحت سازید و شست و شوی فوق‌العاده‌ای را تجربه نمایید. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید انواع ظرف‌ها را در درون دستگاه در سایزهای مختلف کوچک و بزرگ جاسازی نمایید. این کار باعث می‌شود تا شما بتوانید از حداکثر ظرفیت ماشین ظرفشویی‌تان استفاده کنید و تمامی ظرف‌ها را برای شست و شو جا سازی نمایید. همچنین شما با استفاده از این قابلیت انواع ظرف‌های کوچک مانند قاشق و چنگال و فنجان‌های قهوه خوری را نیز در کنار ماشین ظرفشویی‌تان جاسازی نمایید.

ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B سیستم DosageAssist برای استفاده از قرص‌های شست و شو

آلمانی‌ها برای بهینه سازی کار در این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B از تمام توان خود استفاده کرده اند تا محصولی به صرفه و کاملا بهینه و مطابق با استانداردهای جهانی را عرضه بازار کنند. همچنین شرکت بوش در این راستا امکانی را فراهم ساخته است تا شما به جای استفاده از مواد شوینده از قرص‌هایی مخصوص استفاده کنید و طول عمر بسیار بالا و بهینه و ارزانی را تجربه کنید. شما می‌توانید با استفاده از قرص‌های مخصوص هم شست و شویی بسیار عالی و تمیز را تجربه نمایید و هم خودتان را برای همیشه از شر مواد شوینده گران قیمت راحت سازید و ظرف ها را به شکلی بسیار عالی تمیز و بهداشتی نمایید.

ظرفیتی برای ظرف های کوچک

بوش در این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B برای راحتی کار مخاطب را با ایجاد قفسه‌ای مخصوص برای ظرف‌های کوچک بسیار راحت کرده است تا بتوانند شست و شویی خوب را انجام دهند. شما در این قفسه می‌توانید ظرف‌هایی مانند: قاشق، چنگال، فنجان و یا قاشق‌های چایی خوری را در درون آن جهت شست و شو قرار دهید. این قفسه اقدامی بسیار مهم بود که شرکت بوش برای این محصول به کار گرفته است که دیگر نگرانی بسیاری از کاربران را در این محصول مرتفع ساخته است و آن‌ها می‌توانند استفاده‌ای فوق‌العاده را از این قفسه داشته باشند و شست و شویی بسیار راحت را هر بار پشت سر بگذارند.

در ظرفشویی مدل SMS45II01B با وجود سیستم محافظتی از ظرف های شیشه‌ای را با خیال راحت بشویید

یکی از قابلیت‌های فوق‌العاده و بسیار حائز اهمیتی که در این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B سیستم بسیار هوشمندی است که امکانی را فراهم ساخته تا شما با خیالی بسیار راحت امکان شست و شوی ظرف‌ها را داشته باشید. این سیستم به خوبی می‌تواند ظرف‌های شیشه‌ای و چینی را از ظرف‌های فلزی تشخیص دهد و عمق تشخیص آن به قدری بالا است که در هنگام شست و شو ظرافت و دقت بسیار بیشتری را به کار می‌برد و شست و شوی فوق‌العاده را انجام می‌دهد. این برنامه به گونه‌ای عمل می‌کند که ظر‌فهایی که استحکام کمتری را دارند به هیچ عنوان دچار آسیب دیدگی نشوند.

ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B دارای برنامه‌ای برای شست و شویی سریع

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B دارای یک برنامه بسیار عالی است که می‌تواند در هنگام کار شست و شو را برای شما بسیار سریع‌تر از آنچه که شما مد نظرتان است انجام دهد. شما می‌توانید با فعال سازی این برنامه شست و شو ظرف‌ها را در هنگام مهمانی‌ها در کمتر از ۲۰ دقیقه به اتمام برسانید. این کار باعث می‌شود شما به راحتی بتوانید مدت زمان بیشتری را در کنار میهمانان تان سپری کنید. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید کل امورات شست و شوی ظرف‌ها را با بهینه‌ترین زمان موجود انجام دهید. همچنین باید بدانید که استفاده از این برنامه جدا از این که زمان را بهینه سازی می‌کند، اما مصرف آب و مواد شوینده را به شکل بسیار چشم گیری بالا می‌‎برد.

ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B محصولی کاملا اتوماتیک و هوشمند

امروزه در تمام دنیا دستگاه‌های دیجیتال به گونه‌ای طراحی می‌شوند که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید به راحتی امکانات و قابلیت‌های را فعال سازی کنید. شرکت بزرگ بوش نیز محصولات خودش را به صورتی تمام اتوماتیک طراحی و در بازارهای جهانی عرضه می‌کند. این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B نیز از محصولات بسیار توانمندی است که از کمپانی بزرگ بوش تولید شده است و دارای امکانات و برنامه‌هایی تمام اتوماتیک است. این برنامه‌ها به گونه‌ای طراحی شد‌ه‌اند که شما می‌توانید فقط با فشار دادن یک دکمه به راحتی تمام برنامه‌های مورد نیاز تان را در هنگام شست و شو به اجرا در آورید و از شست و شو و تمیزی ظرف‌هایتان نهایت لذت را ببرید.

موتور بسیار قدرتمند و کاملا هوشمند EcoSilence Drive با قابلیت شست و شوی قدرتمند

شرکت بوش در این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B از یک موتور بسیار قدرتمند و کاملا هوشمند استفاده کرده است. این موتور در این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B به گونه‌ای عمل می‌کند که خودش را با هر نوع برنامه موجود در این ماشین ظرفشویی مطابقت سازی می‌کند. این موتور با برنامه پذیری فوق‌العاده‌ای که دارد عملیات شست و شو را می‌تواند به بهترین شکل برای شما انجام می‌دهد. از این گذشته این موتور دارای سیستم است که صدا را کنترل می‌کند. بوش با ایجاد عایق‌هایی صوتی در اطراف موتور صدا و لرزش را به حد صفر رسانده است.

ActiveWater فناوری برای پایین کشیدن مصرف آب و همگام سازی محصول با طبیعت

امروزه اکثر مردم به دلیل کمبود آب کافی با مشکلات بسیار شدیدی دست پنجه نرم می‌کنند و شرکت‌های بسیاری در این راستا در تلاش هستند تا در لوازم خانگی مصرف آب را به حد اقل موجود کاهش دهند. در همین راستا نیز شرکت بوش از یک برنامه‌ای برای صرفه جویی در مصرف آب به نام اکتیو واتر استفاده کرده است. این برنامه با پشتیبانی کاملا هوشمندانه از آب موجود در ماشین ظرفشویی در هنگام شست و شو به جای استفاده چند باره آب برای شست و شو ظرف‌ها امکانی را فراهم می‌سازد تا ماشین فقط دو بار تعویض آب را انجام دهد و یک بار به خاطر شست و شو و یک بار به خاطر آب کشی ظرف‌ها این کار را انجام می‌دهد و با آب اولیه به شکل فوق‌العاده‌ای همراه مواد شوینده موجود شست و شو فوق‌العاده مناسبی را انجام می‌دهد.

ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B برنامه‌ای برای عیب یابی سریع و هوشمندانه

یکی از بهترین برنامه‌هایی که شرکت بزرگ بوش آن را به شکل فوق‌العاده خوبی در این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B به کار گرفته است سیستمی برای جلو گیری از خرابی‌هایی مانند نشتی آب است. این سیستم عیب یاب هوشمند به وسیله اپلیکیشن موجود که می‌توانید آن را بر روی تلفن همراه هوشمندتان نصب نمایید را استفاده کنید. این برنامه امکانی را فراهم می‌سازد تا شما به وسیله اینترنت و وایفای موجود از فاصله‌های بسیار دور به راحتی ماشین ظرفشویی را کنترل نمایید. همچنین این سیستم در هنگام به وجود آمدن هر گونه نشتی موتور را متوقف می‌سازد و در مدت کوتاهی آب موجود را تخلیه سازی می‌کند تا محیط تمیز بماند.

نمایشگری ال ای دی با توانایی های بالا در ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B

از ویژگی‌های عالی دیگری که در ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B وجود دارد صفحه نمایش بسیار زیبا و بسیار کاربردی است که کمپانی بوش از آن در این ماشین ظرفشویی رونمایی کرده است. شما با وجود این نمایشگر تاچ می‌توانید تمام برنامه‌ها را به راحتی موجود فعال کنید و از آن‌ها بهره مند شوید. این نمایشگر به خوبی دمای آب نوع برنامه فعال شده و میزان آب و وزن ظرف‌ها و نوع آن‌ها را برای شما به نمایش در می‌آورد و شما می‌توانید استفاده فوق‌العاده‌ای را جهت مدیریت این دستگاه از آن داشته باشید. از این گذشته این نمایشگر طول عمر بسیار بیشتری را نسبت به سایر صفحه‌های دکمه‌ای دارد و استهلاک آن بسیار کمتر است.

توانایی‌های قابل توجه

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B از محصولات بسیار عالی و فوق‌العاده‌ای است که با امکانات و قابلیت‌های بسیار در کشور صنعتی آلمان تولید و به بازارهای جهانی عرضه می شود. بوش در این ماشین ظرفشویی از امکانات و قابلیت‌های بسیار زیادی پشتیبانی کرده است. امکاناتی نظیر سیستم محافظتی از ظروف شیشه‌ای که بسیار موثر هست را در این محصول به کار گرفته است. یا این که می‌توانیم به سیستمی برای تشخیص وزن ظرف‌ها که به کار گرفته شده است نام ببریم این سیستم باعث افزایش طول عمر موتور دستگاه و همچنین از ظرف‌های شما در برابر حجم بیش از حد و به هم ریختگی دستگاه جلو گیری می‌کند.

در کل خرید ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش مدل SMS45II01B می‌تواند برای شما یک آسان گر در کار فوق‌العاده مناسب باشد و امورات منزل شما را به شکل بسیار عالی انجام دهد. سایت غرب آنلاین هم از عرضه کننده‌های این محصول در ایران است. شما می‌توانید با یک تماس با کارشناسان فروش در سایت مشاوره‌ای بسیار کامل را در مورد این محصول دریافت کنید و آن را خیالی راحت خریداری نمایید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ظرفشویی بوش ۱۴ نفره”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *