اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86

ویژگی‌های محصول
  • توان مصرفی:2400 وات
  • سیستم قطع کننده خودکار:دارد
  • سیستم ضد چکه:دارد

فروش ویژه با پرداخت هزینه درب منزل

برای اطلاع از قیمت با شماره ی زیر تماس بگیرید

09185229158

091915547979

کانال تلگرام : telegram.me/javad6633

مقایسه

توضیحات

اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86

ویژگی‌های محصول
  • توان مصرفی:۲۴۰۰ وات
  • سیستم قطع کننده خودکار:دارد
  • سیستم ضد چکه:دارد
  • بخار دهی در همه جهت ها :دارد
  • مخزن رسوب:دارد
  • سیستم ضد رسوب:دارد

 

اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 محصولی بسیار پرکاربرد و قدرتمند از کمپانی فیلیپس است. این اتو دارای توانایی‌های بسیاری است که می‌تواند در امور منزل شما و کارهای شخصی تان وسیله‌ای بسیار مفید باشد. فیلیپس در این اتو از یک محفظه بسیار کارآمد استفاده نموده است که می‌تواند حجم بسیاری آب را ذخیره نمایید و شما از آن برای تولید بخار مورد نیاز جهت اتو کشیدن استفاده کنید. همچنین سیستمی نیز به کار گرفته شده است تا شما با استفاده از آن این امکان را داشته باشید که هیچ گونه رسوبی از آب بر روی لباس‌های شما دیده نشود.

این سیستم در هنگام کار به خوبی تمامی رسوبات موجود آب را جدا می‌کند و همه آن‌ها را به داخل محل ذخیره سازی انتقال می‌دهد این قسمت که در پایین دستگاه قرار دارد تمام رسوبات را در خودش جمع می‌نماید و شما با باز کردن آن می‌توانید این قسمت را شست و شو و تخلیه کنید. از این گذشته در این اتو مورد بسیار مهمی که وجود دارد سیستم قطع کن آن است که زمانی هیچ دستی اتو را حرکت ندهد و اگر  بیشتر از ۱۰ ثانیه بر روی لباس بماند سیستم برق دستگاه را قطع می‌کند.

این سیستم به گونه‌ای دستگاه در کمترین زمان ممکن نیز به وسیله آب موجود نیز سرد می‌شود، و دیگر لباس شما نمی‌سوزد و زمانی که بر می‌گردید می‌توانید با خیالی آسوده به ادامه کار خودتان بپردازید. یکی از نقاط قوت این اتو بخار حرفه‌ای آن است که می‌تواند نقش بسیار مهمی را در از بین بردن چروک لباس‌های شما ایفا کند. سیستم بخار دهی این اتو به گونه‌ای تعبیه شده که بخار را به صورت فوق‌العاده‌ای بر روی الیاف تقسیم می‌کند تا هم بهداشتی شود و هم آماده صاف شدن به بهترین شکل ممکن شود تا شما با آراستگی تمام لباس را بپوشید.

سیستم اتوماتیک برای قطع خودکار در هنگام عدم فعالیت با اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86

در دستگاه اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 فیلیپس برنامه ای را برای آسوده کردن خیال کاربرانش در هنگام اتو کردن تعبیه کرده است. این برنامه با عملکرد هوشمندانه ای که دارد مانع ایجاد سوختگی لباس های شما در هنگام اتو زدن می شود. این برنامه به صورت کاملا هوشمندانه زمانی که شما فراموش می کنید اتو را در هنگام اتو زدن از روی لباس ها بردارید، خودش به صورت اتوماتیک حرارت دهی را قطع می نماید و لباس های شما را از سوختگی محفوظ می دارد. همچنین در این هنگام اگر حرارت قبلی بسیار بالا بوده باشد اتو با استفاده از آب موجود در دستگاه به سرعت آن را سرد می کند. این سردی اجازه نمی دهد حتی کوچک ترین آسیبی به الیاف پارچه وارد شود.

محفظه هایی بسیار مقاوم برابر هرگونه نفوذی از آب

اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 دارای یک محفظه آب بسیار مناسب برای تولید بخار است. این مخزن آب دارای ظرفیتی ۳۵۰ میلی لیتری است. که گنجایش آن بسیار مناسب است و شما می توانید لباس تان را با یک مخزن پر از آن اتو کشی نمایید. محفظه این اتو از جنس پلاستیک بسیار شفاف است که آب داخل آب به راحتی پدیدار و در رویت شماست.

در این حال اگر مخزن شما تمام شود شما می توانید خالی بودن آن را از پشت شیشه آن به بینید، و در صورت نیاز آن را پر کنید. اما جالب ترین چیزی که در این محفظه وجود دارد نفوذ نا پذیر بودن آن است. این مخزن به گونه ای قالب بندی شده است که امکان ندارد ذره ای آب از آن خارج شود. همچنین این مخزن آب دارای یک ورودی در قسمت بالای اتو بخار است که شما می توانید از طریق آن به داخل محفظه آب به ریزید.

با اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 بخار دهی در انواع جهت های مختلف تجربه کنید

اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 دارای سیستم بسیار قوی برای بخار دهی بر روی لباس ها است. فیلیپس با ایجاد مخزنی بزرگ برای ذخیره سازی بخار در داخل آن کاری کرده که این اتو بخار به صورت کلی و همیشه دارای بخار مورد نیاز برای لباس ها باشد. این مخزن بزرگ بخار گونه ای بالای کفی این دستگاه تعبیه شده است که زمانی دکمه بخار دهی را فشار دهید بخار از تمام شیار های ایجاد شده در کف اتو به بیرون درز می کند و می تواند به قطر اتو تمام چروک لباس شما را مورد پوشش قرار دهد سپس با خیالی آسوده تمامی لباس ها را اتو کشی کنید.

این اتو بخار جدا از این که می تواند در تمام جهت ها بخار را بر روی سطوح پخش کند نیز می تواند آب موجود در مخزن را قطره چکانی بر روی لباس ها به پاشد سپس شما به وسیله اتو و حرارت آن آب را بر روی لباس بخار کنید تا تمامی چین و چروک های موجود در لباستان از بین برود و لباسی مرتب و یک دست را داشته باشید.

برنامه ای برای رسوب زدایی آب در اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86

در اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 یک برنامه فوق‌العاده برای تفکیک کنندگی رسوبات آهکی از آب تعبیه شده است که می تواند برای شما و هر کاربر دیگری که در نظر دارند از این دستگاه استفاده نمایند بسیار مفید و بسیار کاربردی است. از این رو در بسیار مواقع شاهد آن هستیم که در هنگام اتو کردن لباس ها وقتی بخار را بر روی لباس می‌پاشیم رسوب هایی از جنس آهک همیشه بر روی لباس های مان به جا می ماند به گونه ای که بسیار زننده بودند حتی می توانست لباس ها را زمانی که داغ می شدند دچار آسیب کنند.

کمپانی فیلیپس نیز در فکر چاره برنامه ای در این زمینه برای جدا سازی آن رسوب های آهکی را برای ما تعبیه کرده است که در زمان بخار شدن آب قبل از این که بخار به بیرون درز کند این برنامه تمام رسوب ها را جدا می کند و همه آن ها را به مخزن تعبیه شده مخصوص منتقل می سازد.

مخزنی با ظرفیت بالا برای ذخیره سازی رسوب آب

اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 دارای سیستمی بسیار نوین برای جداسازی رسوب های آب از آن است. که در کنار آن کمپانی فیلیپس برای این قابلیت یک مخزن نیز تعبیه کرده است که می تواند کار اتو بخار شما را از خرابی هایی که در گذشته دچار می شد و شما را درگیر آن می کرد رهایی ببخشد. همان طور که مشخص است در زمان بخار کردن آب توسط المنت رسوب های آن باعث می شود که شیار های بخار نیز مسدود شوند و یا این که این رسوبات در مخزن آب جمع شوند.

ولی اکنون نیز با این قابلیت جدید و مخزن تعبیه شده تمامی این رسوب های آهکی به داخل این مخزن انتقال داده می شوند و شما می توانید در پایان کار همه آن ها تخلیه نمایید. در کل می توان گفت وجود این قابلیت گامی بزرگ در بهبود بخشیدن به طول عمر دستگاه های اتو بخار دستی بوده است که کمپانی فیلیپس از آن استفاده کرده است.

مصرف بهینه و کارکرد فوق‌العاده

فیلیپس المنتی که در اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 به کار گرفته است بسیار قدرتمند تر از هم رده های خودش است و مصرف بسیار پایین تری را نیز نسبت به آن ها دارد. این المنت به پهنای صفحه اتو بخار بزرگ است و رسانای بسیار قدرتمندی برای این صفحه است و زمانی که برق به آن منتقل می شود حرارت به سرعت بالا می رود، و ای حرارت به سرعت نیز به صفحه فولادی دستگاه منتقل می شود. تا آن نیز به تواند روکش استیم گلاید پلاس را که بر روی آن به کار گرفته شده است را به سرعت داغ کند.

در این فرایند هر سه این قسمت های رسانای بسیار خوبی برای انتقال گرما و حرارت هستند و به است ترتیب است که لباس های شما در مدت زمان بسیار کوتاهی اتو می شوند. مکش برق این اتو بخار در هر ساعت چیزی بالغ بر ۲۴۰۰ وات انرژی است که در این مدت طولانی شما می توانید لباس های بسیاری را اتو کنید. به همین جهت مصرف و کارکرد دستگاه بسیار پایین می آید و طول عمر آن نیز افزایش پیدا می کند چون مدت زمان کمتری را در سال روشن و در حال انجام کار است.

نوع آلیاژ بنده و آلیاژ کف دستگاه

کمپانی فیلیپس برای اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 از بهترین نوع آلیاژ موجود و جدیدترین آن ها استفاده کرده است و کفی بسیار بزرگی را با پوشش بسیار مناسب استفاده کرده است. این کفی با وجود پهنای بسیاری که دارد می تواند حجم وسیعی را در مدت زمان بسیار کوتاهی اتو کشی کند. جنس این کفی بسیار پیشرفته است و از نوع استیم گلاید پلاس است که جدید ترین نوع آن نیز به شمار می آید. استیم گلاید پلاس بسیار نسوز تر و بسیار نچسب تر از سری های قبلی است.

همچنین فیلیپس بر روی این روکش از شیار های موازی با خط اتو استفاده کرده است تا در هنگام کشیدن اتو بخار بر روی پارچه حرکت رفت و آمد ان بسیار راحت باشد و باعث پیچش الیاف لباس نشود. همچنین فیلیپس در کنار این شیارها دریچه های متعدد ایجاد کرده است که می تواند بخار را از هر سمتی بر روی لباس ها بیفشاند.

مجموع کارکرد های مفید اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86

اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86 محصولی بسیار کامل و بسیار هوشمند است که می تواند کارکرد فوق‌العاده ای برای منزل شما داشته باشد. با خرید این اتو بخار یقینا لباس های شما همیشه مرتب و بدون چروک خواهند بود. چون فیلیپس در این اتو بخار امکانات و قابلیت های بسیار زیادی را به کار گرفته تا محصولی ارزشمند و بالا رده را در مناسب ترین قیمت به بازار عرضه کند. در این اتو بخار فیلیپس یک قابلیت تعبیه شده است که اگر اتو را بر روی لباس ها فراموش کنید مانع سوختن لباس ها می شود و این برنامه المنت را به صورت خودکار قطع می کند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “اتو بخار فیلیپس مدل GC4537.86”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *